Zabudol/a si užívateľské meno alebo heslo ?
  • Ak si zabudol/a svoje užívateľské meno, zadaj, prosím, svoju e-mailovú adresu, nechaj však pole na užívateľské meno prázdne, potom klikni na tlačidlo Poslať užívateľské meno a o pár sekúnd ho nájdeš medzi svojimi e-mailami.
  • Ak si zabudol/a heslo, ale poznáš užívateľské meno, zadaj užívateľské meno a e-mailovú adresu, klikni na tlačidlo Poslať heslo a o chvíľu nájdeš vo svojej elektronickej pošte nové heslo. Pomocou neho sa môžeš prihlásiť.
  • Ak si zabudol/a užívateľské meno aj heslo, obnov si najprv užívateľské meno, potom heslo. Pre obnovu užívateľského mena zadaj e-mailovú adresu, ale pole s užívateľským menom nechaj prázdne. Potom klikni na tlačidlo Poslať užívateľské meno a o chvíľu v e-mailoch nájdeš tvoje užívateľské meno. Z tohto miesta potom môžeš obnoviť aj svoje heslo.
Obrázok obsahujúci bezpečnostný kódklikni sem, ak si písmená chceš vypočuť
* Toto pole je povinné a musíš ho vyplniť
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich Eng-Lan SK s.r.o, so sídlom Hrable 49/426, 976 57, Michalová, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel sro: Vložka číslo:  23640/S3 (ďalej tiež ako "vydavateľ" alebo "Eng-Lan, s.r.o"). Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či grafov akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom v slovenskom a anglickom jazyku bez predchádzajúceho písomného povolenia vydavateľa je zakázané.

Autor článku zverejneného na webových stránkach www.englan.sk alebo informačnom prostriedku ako takom, si v zastúpení vydavateľom, ako jediným oprávneným zástupcom autora, vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov označených "© Autorské práva vyhradené", ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) zákona č.618/2003 Z.z. Autorského zákona.
Go to top